Zaujmite na
prvý pohľad


Point of sale je jeden z najefektívnejších reklamných a prezentačných materiálov. Vďaka trojrozmernému formátu a farebnému prevedeniu, je propagácia produktov priamo na predajni oveľa jednoduchšia. Pohodlne sa s ním manipuluje a veľmi ľahko sa udržiava v čistote.

VÝROBA POS KARTÓNOVÝCH STOJANOV

VÝHODY KARTONOVÝCH STOJANOV

PEVNÁ KONŠTRUKCIA

VARIABILNÝ DIZAJN

VÝROBA AJ OD 1KS

GALÉRIA / REFERENCIE
PREČO SI OBJEDNAŤ

NÁVRHY NA
MIERU


Vieme, že každý náš klient má individuálne požiadavky. Preto si vždy spoločne prejdeme víziu a pripravíme návrh podľa vašich predstáv.

DLHOROČNÉ
SKÚSENOSTI


· 2600 m2 plochy plnej výkonných tlačových zariadení
· mesačná produkcia 727 200 m2
· 15 ton zariadení pre postprodukciu a finalizáciu

VIEME, ČO
POTREBUJETE


Rozumieme klientom a s vysokou presnosťou vieme odhadnúť, čo bude pre nich najlepšie. Veľmi radi vám poradíme v prípade, že si riešením nebudete istí.

ROZVOZ A PLNENIE
STOJANOV MOŽNÉ


Vaše stojany si k vám vždy nájdu cestu. Či sa o dopravu postaráme my alebo vy. Rovnako je možné aj plnenie stojanov, ktoré vás odbremení. O všetko sa postaráme za vás.

STOVKY SPOKOJNÝCH
KLIENTOV


O našej kvalite najlepšie vypovedajú klienti. Fakt, že je našou prioritou spokojnosť, dokazujú aj úspešné spolupráce so značkami ako Kaufland, ČSOB, Mercedes Benz, Pepsi, Tesco a ďalšie.

UMIESTNENIE CEZ
NAŠICH PARTNEROV


Priestor predáva. Vhodné umiestnenie pre váš POS stojan je preto kľúčovým aspektom, ktorý ovplyvní jeho úspech. Vďaka našim partnerom POStavíme váš produkt priamo pred klienta.

NAŠI KLIENTI


VYŽIADAJTE SI NAZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU